Satisfyer Pro Penguin​

Bezdotykowy masażer łechtaczki to jeden z gadżetów, który z całą pewnością przyda się każdej kobiecie. Przede wszystkim pozwala na wyjątkową chwilę zapomnienia i relaks. Taki dodatek nie tylko jest strzałem w dziesiątkę dla pań, które lubią bawić się solo, ale również dla tych, które szukają urozmaicenia w związku. To, co przyciąga uwagę Satisfyer Pro Penguin, jest jego nietypowy design, który na pierwszy rzut oka nawet nie wygląda na dodatek erotyczny!

Satisfyer Pro Penguin​​ - Bezdotykowy masażer łechtaczki ​

Nieprawdą jest, że najlepszymi przyjaciółmi kobiety są diamenty. Teraz panie szukają mocnych wrażeń i czystej formy przyjemności, a właśnie to zapewnia im masażer łechtaczki Satisfyer Pro Penguin. Do jakich kobiet jest on skierowany? Na pewno tych świadomych swojego ciała i lubiących nowe rozwiązania. Ponadto masażer tego typu w pewnym sensie pełni również rolę edukacyjną. Można spytać: ale dlaczego? Dzięki lepszemu poznaniu swojego ciała oraz swoich potrzeb o wiele łatwiej jest znaleźć wspólny język także ze swoim partnerem. Z tej zabawki można korzystać tak często, jak tylko się chce. Warto odkryć wszystkie jej funkcje, ponieważ posiada aż 11 różnych trybów, które zapewnić mogą najlepsze wrażenia. Atutem jest także to, że z Satisfyer Pro Penguin korzystać można nawet w wodzie, co daje zdecydowanie więcej możliwości i pozwala na różnorodną stymulację.

Jakie jest działanie masażera łechtaczki?

Podstawową kwestią oczywiście jest również działanie masażera łechtaczki. Warto więc wspomnieć tutaj, że bezdotykowy masażer daje bardzo silne wrażenie ssania, które przekłada się na niesamowite odczucia. Przede wszystkim dlatego, że wystarczy przyłożyć pingwinka do łechtaczki i włączyć go, aby móc cieszyć się nieprzerwaną przyjemnością. Zabawka nowej generacji ma aż 11 różnych trybów, które zależne są od tego, jak mocnych wrażeń się potrzebuje. Każdy kolejny tryb to mocniejsze ssanie, co na pewno spodoba się paniom, które lubią przenieść się na chwilę w sferę najintensywniejszych doznań. Jeśli chcesz się o przekonać o jego zaletach na własnym… ciele, możesz go zamówić tutaj.

Co jeszcze warto wiedzieć o tym małym pingwinku?​

Tunel znajdujący się w zakrzywionej główce idealnie oplata łechtaczkę. Taka idealnie ergonomiczna budowa bezdotykowego masażera łechtaczki Satisfyer sprawia, że stymulacja z jego użyciem jest niesamowicie przyjemna. Kolejną zaletą jest atrakcyjna cena. Masażer jest fantastycznym produktem zarówno dla doświadczonych użytkowników zabawek masujących, jak i dla początkujących, którzy poszukują nowych doznań.

Prosta, poręczna konstrukcja masażera sprawia, że jest to idealny produkt, dzięki któremu możesz rozpocząć przygodę z eksperymentowaniem z własną seksualnością. Pozwala on na stwierdzenie gdzie i z jaką intensywnością dotyk lubisz. Masażer jest bardzo cichy w użyciu, dzięki czemu jesteś w stanie całkowicie skoncentrować się na doznawanej przyjemności.